Tehnologija i organizacija građenja 1

Konačne ocene ispita - april 2017.

Ninković Rajko 72 (7),

Mićić Anđa 74 (7),

Ikonić Borijana 83 (8),

Bančić Jelena 69 (7),

Radivojević Marko 68 (7),

Jevtić Milan 63 (6),

Petrović Nevena 71 (7),

Zečević Milica 69 (7),

Todorović Mitar NP,

Frganja Ivana NP,

Đapić Željana NP.

 

Upis ocena će biti u četvrtak 27.4. u 9:45h u LG303.

Ukoliko neko od studenata želi da poništi ocenu može to uraditi mailom ili lično najkasnije sutra do upisa ocena!

Pregled usmenog dela i bodova sutra (četvrtak) 9:30h LG303.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 19.4.2017.

Ikonić Borijana 95 (Ispit),

Aćimović Dragana 92 (II kol),

Babić Helena 90 (II kol),

Došlov Bojana 90 (II kol),

Radošević Sanja 78 (II kol),

Radivojević Marko 75 (II kol),

Zečević Milica 70 (Ispit),

Đapić Željana 55 (Ispit),

Januzović Dragan 55 (Ispit),

Sarkić Vladan NP.

 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 25.4. u 14h u učionici 310 u zgradi ftn-a.

Konačne ocene ispita - mart 2017.

Popadić Marijana 64 (6),

Stojanović Teodora 68 (7),

Bodvai Dejan 64 (6),

Trzin Ilija 79 (8),

Mandić Milutin 73 (7),

Ristić Dražen 68 (7),

Mićić Rada 82 (8),

Stokić Rade 83 (8),

Novičić Stefan 78 (8),

Stojković Miljana 77 (8),

Tepavac Milica 83 (8),

Kapor Vladimir NP,

Spasojević Miroslav NP,

Subotić Dajana NP,

Gajić Vladan NP.

 

Upis ocena će biti u petak 24.3. u 9:45h u Lg303!

Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi lično ili mailom najkasnije sutra do upisa ocena.

Rezultati pismenog dela ispita održanog 19.3.2017.

Marković Nevena 55b (I kol),

Kapor Vladimir 55b (Ispit),

Popadić Marijana 60b (II kol),

Todorović Mitar 85b (II kol),

Mićić Anđa 85b (II kol),

Mićić Rada 95b (II kol).

 

Ostali studenti nisu položili pismeni deo ispita!

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 23.3. u 10:15h u LG001!

Konačne ocene ispita - februar 2017.

Majkić Tijana 80 (8),

Brcanski Jelena 85 (9),

Đokić Milica 86 (9), 

Ćulibrk Biljana 85 (9),

Komlenović Njegoš 71 (7),

Radović Aleksandar 84 (8),

Senjak MIlena 95 (10),

Kapetanović Tatjana 95 (10),

Filipović Marko 84 (8),

Nerić Dragana 82 (8),

Gajić Zorica 84 (8),

Blagojević Anja 75 (8),

Pejković Ksenija 81 (8),

Jovanović Dragan 95 (10).

 

Ostali studenti nisu položili usmeni deo ispita!

Ukoliko neko želi da poništi ocenu to može uraditi mailom najkasnije sutra do 7h.

Upis ocena će biti u utorak 21.2. u 11:30h u LG105!