Tehnologija i organizacija građenja 1

Rezultati I kolokvijum 30.11.2017. godine

GR 51\2012 Apić Dušan 85,0
GR 57\2014 Bekić Ivana 90,0
GR 52\2014 Benka Miroslav 75,0
GR 17\2014 Bilić Borislav 55,0
GR 9\2014 Biserčić  Lazo 90,0
GR 137\2017 Boćanin Andrija 75,0
GR 80\2013 Bogavac  Dejan 75,0
GR 26\2014 Božić Ljiljana 55,0
GR 22\2014 Budimac Jakov 95,0
GR 75\2014 Budinčić Teofan 95,0
GR 84\2013 Delić Biljana 95,0
GR 4\2014 Đukanović Nemanja 65,0
GR 55\2014 Đukić Milan 85,0
G6084 Gajanin Branko 90,0
GR 65\2014 Grujić Milica 95,0
GR 143\2013 Janković  Predrag 55,0
GR 56\2014 Jovanović Ivan 68,0
GR 76\2013 Jovanović Saša 65,0
GR 77\2013 Jović Jelena 70,0
GR 13\2014 Jovišić Nedeljka 87,0
GR 147\2017 Karapandžić Ivana 95,0
GR 74\2014 Kozić Stefan 70,0
GR 78\2014 Krčo Pero 100,0
GR 37\2014 Kronić Jovana 85,0
GR 133\2017 Krsmanović Marko 95,0
GR 80\2014 Lalović  Vladana 100,0
GR 30\2014 Lukić Pero 55,0
GR 93\2014 Mandić Snežana 70,0
GR 66\2014 Marjanović Đorđe 93,0
GR 119\2015 Marković Marija 60,0
GR 83\2014 Milić Aleksandar 90,0
GR 11\2014 Morača Mladen 90,0
GR 58\2014 Muzalevski Vladimir 100,0
GR 24\2014 Pavlović Milan 100,0
GR 1\2014 Pujović Đorđe 85,0
GR 33\2014 Šinik Bogdan 75,0
GR 51\2014 Šipovac Dejan 85,0
GR 142\2017 Šobot Ljubica 85,0
GR 138\2017 Stanojević Ljubiša 55,0
GR 92\2014 Starović Savo 95,0
GR 82\2014 Stojanović Aleksandar 95,0
GR 8\2014 Stojković Aleksandar 55,0
GR 21\2014 Tadić Aleksandar 70,0
GR 15\2014 Tomić Uroš 85,0
GR 23\2014 Vesović Slobodan 95,0
GR 28\2014 Vrbovski Svetlana 100,0
GR 152\2013 Zec Veronika 85,0

Studenti koji nisu na spisku nisu položili I kolokvijum.

Konačne ocene ispita - novembarski apsolventski rok 2017.

Bobar Miloš 75 (8).

 

Upis ocene će biti u petak 24.11. u 12h u LG303!

Rezultati pismenog dela ispita održanog 19.11.2017.

Niko od studenata nije izašao na pismeni deo ispita.

 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 22.11. u 13h u LG107!

Termin održavanja prvog kolokvijuma

Prvi kolokvijum iz predmeta Tehnologija i organizacija građenja 1 (putevi i konstrukcije) će se održati u četvrtak 30.11. u 20h u učionici 208 u glavnoj zgradi FTN-a.

Termin održavanja usmenog dela ispita - oktobarski rok termin III

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 25.10. u 13h u LG107!